Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
POS-монітор Posiflex TM-3315
TM-3315 — спеціалізований сенсорний монітор, який призначений для автоматизації точки продажів у магазині, ресторані, готелі або іншому підприємстві сфери послуг.
Такі характеристики моделі, як висока роздільна здатність екрана (1024x768), малі розміри пікселя, широкий кут огляду та час відгуку на 8 мс, дають змогу отримати чітке та контрастне зображення не тільки статичних, а й динамічних зображень.
| Тип монітора: | сенсорний |
| Тип сенсорної панелі: | резистивна |
| Ресурс сенсорної панелі: | 35 млн касаний в одну точку |
| Екран: | 15" TFT LCD |
| Максимальна роздільна здатність | 1024 х 768 |
| Кут огляду: | 80° у всіх напрямках |
| Контрастність: | 600:1 |
| Час відгуку: | 3 мс (Raising)/5 мс (Falling) |
| Яскравість: | 250 лк |
| Угол наклона, град.: | 20° - 90° |
| Умови експлуатації: | температура 0 °C — +40 °C за відносної вологості 20-90% |
| Інтерфейс: | Сенсорна панель — USB; Монітор — VGA |
| Габаритні розміри: | 300 x 372 x 258 мм |
| Маса: | 4,71 кг |
| Цвет: | чорний |
| Опціональна периферія: | Зчитувач магнітних карт: SL-105 |
| Виробник: | Posiflex (Тайвань) |
— 15-дюймовий TFT LCD-екран (1024x768)
— Яскравість 250 лк
— Контрастність 600:1
— Кут огляду: 80° у всіх напрямках
— Час відгуку 3 мс (Raising)/5 мс (Falling)
— Регулювання кута нахилу екрана від 20° до 90°.

