Для автоматизації бізнес процесів застосовують POS монітор Unisystem UNIQ-TM15.02 + MSR, сучасне і добротне пристрій, интегрирующееся в комплект POS-системи. Завдяки сенсорної панелі, монітор Unisystem, сприяє швидкому доступу до текстової або графічної інформації. Дозволяє якісно обслуговувати клієнтів.
| Тип монітора: | сенсорний |
| Тип сенсорної панелі: | резистивна (безрамочная) |
| Ресурс сенсорної панелі: | 10 млн торкань в одну точку |
| Екран: | 15" TFT LCD |
| Максимальна роздільна здатність: | 1024 х 768 |
| Яскравість: | 250 лк |
| Кут нахилу, град.: | 15° - 90° |
| Умови експлуатації: | температура 0°C - +40°C при відносній вологості 20 - 80 % |
| Інтерфейс: | Сенсорна панель - USB; Монітор VGA |
| Габаритні розміри: | 355 x 178 x 317 мм |
| Маса: | 4,5 кг |
| Колір: | чорний |
| Виробник: | Unisystem (Україна) |
- Надійна пятипроводная сенсорна панель з USB-інтерфейсом
- Якісне зображення завдяки високій роздільній здатності екрану і малим розмірам пікселя
- Швидкий час відгуку
- Висока яскравість і контрастність зображення з можливістю кнопкової регулювання параметрів
- Низьке енергоспоживання – всього 25 Вт
- Допустимість монтажу POS-монітори на вертикальну поверхню (кріплення в комплект поставки не входить)
- Регульований до 90 градусів кут нахилу екрану
- Надійний корпус із захистом від пилу та вологи

