Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні ВПЕ-405-300ДВ-Е
Особливості ваг ВПЕ-405-300ДВ-Е
Електронні товарні ваги призначені для зважування різних вантажів під час облікових та технологічних операцій на промислових і торгових підприємствах. Ці підлогові ваги мають гарну точність.
- Межа зважування 300 кг
- Крок поділки (дискретність) 50 г
- Платформа 400 х 500 мм
- Майданчик рифлений чорний метал
- Стійка складана
- Індикатор РК з розрахунком ціни
- Індикатор металевий
- Підсвітка дисплея
- Сумізування товару
- Тарування
- Обнулення під час вмикання
- Пам'ять ціни на товар

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровага плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 60.0 (кг) |
| Найменша межа зважування | 0.2(кг) |
| Дискретність відліку та ціна поверного поділу | 10.0(г) |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 1 (шт.) |
| Маса | 15.0(кг) |
| Гарантійний термін | 12(мес) |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 400.0 (мм) |
| Довжина: | 500.0 (мм) |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40.0(град.) |
| Мінімальна робоча температура | -10.0(град.) |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Пило- та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |
| Ступінь захисту датчиків | IP65 |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Час автономної роботи | 100(час) |
| Довжина кабелю | 1.5(м) |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Да |
| Компенсація маси тари | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичне встановлення нуля | Да |
| Тара | Да |
| Економ режим | Да |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Можливість розвороту стійки | Да |
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додатково знижку!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Найменша границя зважування | 1 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 50 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Додаткові параметри | |
| Компенсація маси тари | Так |



