Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кранові ЦВ OCS-10t XZC2
Кранові ваги OCS-10 t-XZC2 мають дисплей з одного боку, вбудований тензодатчик і акумулятор. Призначені для зважування вантажів на будь-яких типах підіймальних пристроїв. Відносяться до ваг середнього класу точності. Призначені для зважування вантажів на будь-яких типах підіймальних пристроїв.

Особливості:
- визначення маси вантажу;
- автоматичне встановлення нуля;
- вибірка маси тари з усього діапазону зважування;
- дистанційне керування за допомогою ІЧ-пульта до 15 м;
- живлення від мережі 220 В, від акумулятора 6V/10 А-год;
- індикація розряду акумуляторної батареї;
- ступінь захисту IP54;
- найбільша межа зважування НПВ: 10000 кг;
- найменша межа зважування НмПВ: 100 кг;
- дискретність: 5 кг.
Знайшли дешевше? Отримайте знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найменша границя зважування | 100 кг |
| Найбільша межа зважування | 10000 кг |
| Дискретність | 5 кг |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Висота символу | 30 мм |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |





