Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
POS-термінал Flytech POS 135
Діагональ: 15", 1024x768/яскравість: 250 cd/m2/ Контактний екран — резистивний/MSR. Серія моніторів 130 вирізняється гнучкістю і дружнім користувацьким дизайном. Ці монітори мають рухомий контактний екран, який легко пристосовується під будь-який кут нахилу — від 4° до 90°.
Крім того, термінал POS-135 може бути розширений до повноцінного рішення для торгової точки через додавання опціональних POS периферійних пристроїв.
Основні переваги:
- Фіксація кута нахилу екрана
- Можливість вибору периферії
- Компактний «бездротовий» дизайн
- Легкий доступ до основних компонентів
| Технічні характеристики сенсорного монітора Flytech POS135 MSR | |
| Інтерфейс під'єднання до джерела | VGA |
| Вага | 4.8 (кг) |
| Тип екрана | LCD панель 15'' TFT |
| Максимальна роздільна здатність | 1024 x 768 |
| Яскравість | 250cd/m2 |
| Контактна панель | Резистивна |
| Інтерфейс | VGA |
| MSR (зчитувач) | Є |
| Адаптер живлення | DC 36W 12V |
| VESA | 100 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Розміри | 365 x 218 x 339 мм |

