Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги автомобільні підкладні ВПЕ-ВАПО-2
Автомобільні ваги використовуються коли потрібне автоматичне зважування транспорту в статиці. Основна сфера застосування — це промислові та сільськогосподарські підприємства, гуртові бази, пункти приймання металолому та ін. Зважування транспорту на в'їзді та на виїзді з підприємства дало змогу вести облік усіх вантажопотоків і повністю контролювати розхитування фінансових цінностей.
Детальний опис ваг автомобільних підкладних
ВПЕ-ВАПО-2
| Найбільша межа зважування, кг |
20000 / 15000 / 10000 |
|
| Найменша межа зважування, кг | 400 / 200 / 200 | |
| Дискретність, кг | 10 / 10 / 5 | |
Призначення:
Для зважування вантажів у статичному положенні під час облікових і технологічних операцій в районах із помірним і холодним кліматом у таких умовах:
- для вантажоприймальних платформ — просто неба за температури –30 … + 45 С;
- для вагопроцесора — у нерегулярно опалюваних приміщеннях за температури — 10 + 45 С.

Перевага:
- висока надійність електронного обладнання
- мобільні в експлуатації
Орієнтовна похибка:
- 2 осі 60-100 кг
- 3 осі 100-500 кг
- 4 осі 500-1500 кг
Особливості:
- Ваги підкладного типу для поосного зважування,
- на приладі вбудований акумулятор до 150 год роботи без підзаряджання,
- рідкокристалічна індикація,
- збереження звітів,
- платформа алюмінієвий сплав,
- пандус із гуми,
- ступінь захисту IP68,
- вбудований принтер для друку результату зважувань,
- передавання даних на комп'ютер,
- сумування показань,
- статичне та динамічне зважування,
- розміри платформи 710х450х30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 20000 кг |
| Найменша границя зважування | 200 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 10 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 30 мм |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Підсвітка екрану | Так |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту датчиків | IP68 |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Час автономної роботи | 100 годин |
| Додаткові параметри | |
| Наїзний пандус | Так |
| Вбудований чекодрукуючий принтер | Так |





