Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-600-1(ЖКІ) | 200 | 600 | 600х800 | ||
Переваги ваг ПРОМПРИЛАД ВН-600-1D(ЖКІ)
- -світлодіодна індикація;
- -конструкція ваг із чорного металу;
- -платформа виготовлена з нержавіючої сталі;
- -степінь захисту тензодатчика ІР65;
- -автоматичне встановлення нуля;
- -компенсація маси тари;
- -добавлення маси в пам'яті ваг;
- -робота в штучному режимі;
- -робота в умовах впливу вібрації;
- -інтерфейс RS232
Варіанти виготовлення:
- -розмір платформи ваг під замовлення
- -виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
- -тензодатчик зі ступенем захисту ІР68.
Додаткові опції:
- -Стійка під блок індикації.
- -Функція багатокомпонентного дозатора маси.
- - Принтер для друку термоетикеток.
- - Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
- -Релейний вихід.
- -Драйвер ваговий.
| Габаритні розміри блоку індикації | |
|---|---|
| Висота блоку індикації | 600 мм |
| Довжина блоку індикації | 800 мм |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 200 г |
| Виробник | Промприлад |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 500 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Торгові ваги з платформою для вантажів на підприємстві, ящиків, бочок, мішків ПРОМПРІЛАД ВН-600-1 |






