Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні ПРОМПРИЛАД ВН-150-1D
|
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-150-1D | 20/50 | 150 | 500х600 | ||
- -світлодіодна індикація;
- -конструкція ваг із чорного металу;
- -платформа виготовлена з неіржавкої сталі;
- -степінь захисту тензодатчика ІР65;
- -автоматичне встановлення нуля;
- -компенсація маси тари;
- -добавлення маси в пам'яті ваг;
- -робота в штучному режимі;
- -робота в умовах впливу вібрації;
- -інтерфейс RS232
Варіанти виготовлення:
- -розмір платформи ваг під замовлення
- -виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
- -тензодатчик зі ступенем захисту ІР68.

Додаткові опції:
- -Стійка під блок індикації.
- -Функція багатокомпонентного дозатора маси.
- - Принтер для друку термоетикеток.
- - Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
- -Релейний вихід.
- -Драйвер ваговий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Жовтий |
| Додаткові параметри | |
| Компенсація маси тари | Так |






