Ваги товарні для торгівлі на ринку, в магазині, на складі до 60 кг ПРОМПРИЛАД ВН-60-1D-3-А (ЖКІ)400х400




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні ПРОМПРИЛАД ВН-60-1D-3-А (ЖКІ)
Особливості ваг ПРОМПРИЛАД ВН-60-1D-3-А (ЖКІ)
Ваги призначені для статичного зважування вантажів як у стаціонарних умовах (приміщеннях), так і в умовах виїзної торгівлі.
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-60-1D-3-А (ЖКИ) | 10/20 | 60 | 400х400 | ||
Працюють:
- -від мережі ~220 В;
- -від вбудованого акумулятора;
- — від бортової мережі автомобіля.

Переваги ваг ПРОМПРИЛАД ВН-60-1D-3-А (ЖКИ)
- -рідко-кристалічна індикація "Вага-Ціна-Вартість";
- -конструкція ваг із чорного металу;
- -платформа виготовлена з нержавіючої сталі;
- -ступінь захисту тензодатчика ІР65;
- -автоматичне встановлення нуля;
- -компенсація маси тари;
- -додавання маси в пам'яті ваг;
- -робота в штучному режимі;
- -робота в умовах впливу вібрації;
- -функція усереднення показань маси у разі нестабільного навантаження;
- -інтерфейс RS232.
Варіанти виготовлення:
-виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
-тензодатчик зі ступенем захисту ІР68.
Додаткові опції:
- -Стійка під блок індикації;
- -Функція багатокомпонентного дозатора.
- - Принтер для друку термоетикеток.
- - Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
- -Драйвер ваговий.

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 10 г |
| Виробник | Промприлад |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 60 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Ваги торговельні з дисплеєм для торгівлі на ринку, магазину, склада до 60 кг ПРОМПРІЛАД ВН-60-1D-3-А (ЖКІ) |
