Ваги торгові CAS AP-EX LT 6-15-30
Торгові ваги з дисплеєм на стійці CAS AP-EX LT (велика платформа з нержавіючої сталі).
Найбільш популярні вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів.
|
Характеристики |
AP-06 |
AP-15 |
AP-30 |
|
Максимальна вага, кг |
3/6 |
6/15 |
15/30 |
|
Мінімальна вага, г |
20 |
40 |
100 |
|
Ціна повірочної поділки і дискретність відліку, г |
1/2 |
2/5 |
5/10 |
|
Живлення: від мережі |
Напруга та частота ~ 220 (187 ~ 232) В, 50 ±1 Гц. |
||
|
Вибірка маси тари, не більше, кг |
6 |
9,995 |
9,990 |
|
Діапазон робочих температур, °С |
-10 ~ +40 |
||
|
Тип дисплея |
Флуоресцентний |
||
|
Розміри платформи, мм |
340х215 ( LT: 440х275) |
||
|
Габарити, мм |
435х325х495 |
||
|
Маса, кг, не більше |
6.5 |
||
|
Габарити в упаковці, мм (ш х г х в) |
500х395х220 |
||
Ваги електронні настільні торгові.
- Автоматична установка нуля і автоматичне регулювання коефіцієнта посилення
- Вибірка маси тари з діапазону зважування
- Розрахунок вартості товару за його ціною і масою
- Підсумовування вартості покупки з декількох товарів
- Запам'ятовування ціни товарів
- Інтерфейс RS-232C
- Дводіапазонний режим зважування
- Касовий інтерфейс
- Робоча температура від -10 до +40 гр.З
- Пам'ять на 200 товарів (AP-EX)
- Облік штучних товарів (AP-EX)
- Розрахунок здачі (AP-EX)
- Виправлення останньої покупки (AP-EX)
Гарантійне (12 міс.) та післягарантійне обслуговування.
Ваги внесені у Держреєстр України за № У 964-08.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAS |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 440 мм |
| Ширина платформи | 275 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




