Ваги торгові ВТД-ЕЛ (СЛ) — застосовуються для торгівлі в магазинах, супермаркетах, ларьках, на ринках та інших торгових точках. Зручні в експлуатації, легко складаються під час транспортування та монтуються на місці експлуатації. Наявність вбудованого акумулятора дає змогу й далі обслуговувати клієнтів навіть у разі аварійного вимкнення електроенергії, і під час виїзної торгівлі до 50 годин. Електронні ваги прості в експлуатації, точні, надійні та доступні за ціною.
Характеристики:
|
Основні |
|
|
Виробник |
Днепровес (Україна) |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Тип керування |
Електронні |
|
Живлення |
Мережа 220 В |
|
Акумулятор |
Да |
|
Максимальна робоча температура |
+40℃ |
|
Мінімальна робоча температура |
-10 ℃ |
|
Опис платформи ваг |
|
|
Довжина платформи |
335 мм |
|
Ширина платформи |
230 мм |
|
Матеріал платформи ваг |
Нержавіюча сталь |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Сумамування вартості |
Да |
|
Функція розрахунку стискання |
Да |
|
Стійка |
Да |
|
Дисплей |
ЕЛ - світлодіодний дисплей |
|
Час роботи від акумулятора |
40-50 годин |
|
Автоматичний економрежим |
Да |
|
Функція підсумовування |
До 99 покупок |
|
Межа зважування |
6кг / 15кг / 30кг |
|
Крок поділки |
2г / 5г / 10г |
|
Обсяг пам'яті |
"4" осередки пам'яті (М1-М4) |
|
Гарантійний термін |
12 міс |
|
Держповірка (Cертифікація) |
Да |
Модифікації моделей:
|
Модель |
Межа зважування |
Найменша межа зважування |
Дискретність |
Розмір платформи |
|
ВТД-ЕЛ (СЛ) |
6 кг |
40г |
2 г |
335 x 230 |
|
15 кг |
100г |
5 г |
335 x 230 |
|
|
30 кг |
200г |
10 г |
335 x 230 |
Гарантія 1 рік.
Повірка включена в вартість.
Знайшли вподобаний товар дешевше, ніж у нас?
Отримайте додаткову знижку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 335 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |


