Ваги платформені ВПД-Л1010
Особливості ваг Дніпровес ВПД-Л1010
Платформені ваги широко застосовуються в галузі торгівлі на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання металолома, зважування піддонів, БІГ-бігів, візків, різних технологічних операцій тощо. Найзручніші для застосування в стаціонарних умовах. Ця модель підходить для експлуатації в холодильних камерах. Мають визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг. Вирізняються високою міцністю платформи та запасом міцності від перевантаження (до 200%) завдяки своїй конструкції, а саме тим, що виготовляються на 4 датчиках від світового виробника. Для зручнішої експлуатації ваги можна монтувати в підлогу.
|
Модель |
НПВ,т |
НмПВ, кг |
Ціна поділки, кг |
Розмір платформи, мм |
|
ВПД-Л1010 Економ |
0,5 |
4 |
0,2 |
1000 х 1000 |
|
1 |
10 |
0,5 |
||
|
2 |
20 |
1 |
- • Яскравий світлодіодний дисплей
- • Автоматичний економрежим
- • Тара на всю межу зважування
- • Платформа рифлена, чорний метал с
- порошковим покриттям
- • Сумінування зважувань
- • Вміст маси ваги
- • За додатковим замовленням ваги можуть
- комплектуватися пандусами, неіржавкими індикаторами (з акумулятором і з RS232) (IP65)
Варіанти виконання:
- 1. Пило вологозахищене неіржавкі датчики
- 2. Покриття платформи листом із неіржавкої сталі
- 3. Збільшення точності зважування через зменшення дискретності (на один крок)

Характеристики ваг Дніпровес ВПД-Л1010
|
Основні характеристики |
|
|
Країна виробник |
Україна |
|
Тип платформних ваг |
Електронні |
|
Найбільша межа зважування |
2000.0 (кг) |
|
Найменша межа зважування |
20.0 (кг) |
|
Гарантійний термін |
12 (мес) |
|
Умови експлуатації |
|
|
Робочий інтервал температур |
-20 ° C + 45 ° C |
|
Вбудований акумулятор |
80-100 ч. |
|
Індикатор |
|
|
Тип дисплея ваг |
Світлодіодний |

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна температура термокомпенсації | -20 град. |
| Максимальна температура термокомпенсації | 50 град. |
| Основні | |
| Найменша границя зважування | 4 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 200 г |
| Виробник | Днепровес |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 500 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Платформні ваги для зважування піддонів, візків, металолома, товарів, ящиків Дніпровіс ВПД-Л1010 |



