Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-1500-4
|
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм Ціна | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-1500-4 | 500 | 1500 | 1500х2000 25600грн | ||
| 2 | ВН-1500-4 | 500 | 1500 | 2000х2000 29900грн | ||
Опис:
-світлодіодна індикація (висота символів 14 мм);
-конструкція ваг із чорного металу;
-платформа - рифлений метал;
-степінь захисту тензодатчиків ІР65;
-автоматичне встановлення нуля;
-компенсація маси тари;
-добавлення маси в пам'яті ваг;
-робота в штучному режимі;
-робота в умовах впливу вібрації;
-інтерфейс RS232.
Варіанти виконання:
-накриття платформи листом із н/ж сталі;
-тензодатчики зі ступенем захисту ІР67 або ІР68;
-пандус наїзний;
-виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
-стійка під блок індикації.
Додаткові опції:
-Автономне живлення (індикація: світлодіодна (символи h = 14 мм) або рідкокристалічна (символи h = 26 мм).
- Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
-Релейний вихід.
-Драйвер ваговий
Гарантія на ваги – 1 рік.
Гарантія на ваги – 1 рік.
| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Виробник | Промприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 1500 кг |





