ВПЕ-центровес-1212 1т/2т/3т
Платформні ваги ВПЕ-Центровес, призначені для статичного зважування там, де необхідно зважити вантажі від нескльких сотень кілограмів до десятків тонн а також об'ємних вантажів і застосовуються на підприємствах продуктової промисловості, важкій індустрії, підприємствах торгівлі та складах.
|
Детальний опис ВПЕ-центровага-1212
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ваги в стандартному виконанні:
- Індикатор Pioner виробництво США —, автономне живлення до 50 год.
- Датчики Zemic виробництво США клас захисту IP 67
- Кулькові ніжки з гумовою основою
- Довжина дроту — 5 м.
Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 1000 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Найбільша межа зважування | 3000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |





