Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні Зевс ВПЕ МВ12 Стандарт
Металева платформа платформних чотиридатчикових ваг Зевс покрита емаллю. Використовуються 4 тензодатчики фірми «ЗЕМІК» (сталь покрита нікелем), індикатор зважування — неіржавка сталь. Гарне поєднання ціни та якості.
Детальний опис Зевс ВПЕ МВ12 Стандарт
| Марка ваг | Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | Розмір платформи, мм |
| Зевс ВПЕ500-МВ12 | 200 | 500 | 1500х2000 |
| Зевс ВПЕ1000-МВ12 | 500 | 1000 | 1500х2000 |
| Зевс ВПЕ2000-МВ12 | 500 | 2000 | 1500х2000 |
| Зевс ВПЕ3000-МВ12 | 1000 | 3000 | 1500х2000 |
| Зевс ВПЕ5000-МВ12 | 2000 | 5000 | 1500х2000 |
-Індикатор A12E або A12EК3+ (корпус із пластику) з яскравим світлодіодним дисплеєм;
-IP 53; -10 °C до +40 °C;
-автономне живлення;
-RS 232 + струмова петля 20 mA;
-сумування маси вантажу;
-зважування тварин;
-штучний підрахунок;
-звукова сигналізація заданих значень;
-Індикатор комплектується п'ятиметровим морозостійким кабелем в армованій пластиковій гофрі;
-тензометричні датчики ZEMIC USA inc, сталь із нікелевим покриттям;
-металева пофарбована платформа, покрита листом металу з рифленою поверхнею, що запобігає ковзанню вантажу поверхнею.
Ваги «ЗЕВС» внесені в Годреєстр України No У 2759-08.
Гарантійний термін експлуатації 1,5 року.
Гарантійний термін експлуатації 1,5 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 2000 г |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Найбільша межа зважування | 5000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |






