Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик Keli AMIB
| Номінальне навантаження (Емах) | 10 кг |
| Номінальна чутливість | (РКП) - 2,0±0,2 мВ/В |
| Клас точності | С3 |
| Баланс нуля | ±3% |
| Вхідний опір | 404±15 |
| Вихідний опір | 305±3 |
| Опір ізоляції | 2000М |
| Діапазон термокомпенсації | -10°С+40°С |
| Робочий діапазон температур | -20°С+50°С |
| Гранично допустиме навантаження | 150% Еmax |
| Руйнівне навантаження | 300% Еmax |
| Рекомендована напруга живлення | 10В |
| Максимальна напруга живлення | 15В |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Діаметр кабелю, мм | 5 |

