Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги ВТД-ЕД СВ — це електронні торгові ваги з платформою для точного зважування товарів. Ці ваги ідеально підходять для використання в торгівлі, на складах та інших місцях, де потрібна точність і мобільність. Вони можуть працювати при різних температурах і підтримують підключення через RS-232.
Основні характеристики:-
Максимальна вантажопідйомність: 3 кг, 6 кг (залежно від моделі)
-
Розмір платформи: 305 х 230 мм
-
Ціна: 3590
-
Підключення: RS-232
-
Робоча температура: від -10°C до +40°C
-
Вбудований акумулятор: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 305 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




