Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підйомний стіл KLT150A126 — це ручний гідравлічний стіл, призначений для підйому вантажів до певної висоти, що полегшує процес завантаження та розвантаження. Він використовується на складах, транспортних вузлах та аеропортах. Керування столом не потребує спеціального навчання.
Основні характеристики:-
Максимальна вантажопідйомність: 150 кг
-
Розмір стільниці: 700 х 450 мм
-
Максимальна висота підйому: 1260 мм
-
Мінімальна висота: 300 мм
-
Діаметр коліс: 100 мм
-
Ціна: 18 900
-
Простий і зручний у використанні
-
Не потребує спеціального навчання для керування
li> -
Висока маневреність завдяки колесам
-
Ідеально підходить для використання в обмежених просторах
Если вам нужна дополнительная информация, пожалуйста, дайте знать!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 700 мм |
| Ширина платформи | 450 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |

