Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик Keli SQB-SS 0.25 — 2.5 t
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31.8 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP68 |
| Клас точності | C |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальне значення навантаження | 2500 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Мінімальне значення навантаження | 0.1 |
| Тип | Консольний |
| Тип навантаження | Вігін |
| Ширина | 31.8 мм |
| Загальні | |
| Сертифікація | Сертифікований в Україні |
| Комплектація | Датчик постачається в комплекті з шарнірною опорою (ніжка) та закладною пластиною |
Детальніше: https://keli.kiev.ua/ua/p1726584454-tenzodatchik-keli-sqb.html
| Якість | Номінальне навантаження | Ціна |
| Normal | 0.25 - 2.5 t | 4 277.00 |

