Гідравлічні візок-ваги ЗЕВСТМ Україна
Ваги ЗЕВСТМ тип ВПЕ внесені в державний реєстр
засобів вимірювальної техніки України №У2759-12
Гідравлічна візок-ваги ЗЕВС (або просто рокла, рохля) – це універсальний транспортувальник палет, службовець для переміщення вантажів вручну, переважно на піддонах (палетах), так і зважування переміщуваного вантажу. Від звичайних візків відрізняється наявністю гідравлічного домкрата, який за допомогою тяг і важелів піднімає і опускає вила візка. Рокли ЗЕВС широко застосовуються на різного роду складах, промислових, сільськогосподарських і торгових підприємствах, магазинах, митних терміналах і т. п.
Рокла ЗЕВС – це рішення економії витрат робочого часу на транспортування і зважування вантажів в процесі відпуску або прийому товару.
Особливості ваг рокла ЗЕВС:
- компенсація маси тари;
- автоматичне встановлення нуля;
- підсумовування маси вантажу;
- функція стабілізації ваги;
- функція сигналізації заданих значень;
- функція штучного підрахунку.
Комплектація для ваг рокла ЗЕВС:
- металева вантажоприймальна платформа (рокла);
- індикатор А12Е (в корпусі з пластику), ступінь захисту IP54, робочий діапазон температур від -20С до +40С;
- тензометричні датчики, сталь з нікелевим покриттям ступінь захисту IP67, робочий діапазон температур від -35 С до +65 С;
- керівництво по експлуатації ваг.
Характеристики ваг ЗЕВСТМ (Рокла ЗЕВСТМ)
|
Модель |
ВПЕ-500-4 Н1208 |
ВПЕ-1000-4 Н1208 |
ВПЕ-2000-4 Н1208 |
|
Середній (III) ДСТУ EN 45501:2007 |
|||
|
Найбільша границя зважування (MAX), кг |
500 |
1000 |
2000 |
|
Найменша границя зважування (MIN), кг |
4 |
10 |
10 |
|
Дискретність відліку(d), кг |
0,1/0,2 |
0,2/0,5 |
0,5 |
|
Дисплей |
Світлодіодний (LED, пятіразрядний, висота символів 20 мм) |
||
|
Харчування |
Автономне (вбудований акумулятор 6V/4Ah) |
||
|
Розмір платформи, мм |
Ширина вил 170 мм, довжина 1175 мм, максимальна висота підйому 195мм |
||
Ваги відповідають ДСТУ EN 45501:2007.
У вартість ваги включена вартість метрологічної повірки.
+ безкоштовне програмне забезпечення в комплекті з вагами ЗЕВСТМ
Гарантія на ваги ЗЕВСТМ - ОДИН РІК, післягарантійне обслуговування.

Технічні характеристики:
| НГЗ (найбільша границя зважування) | 500 кг |
| Нмгз (найменша границя зважування) | 4кг |
| Дискретність (поділ) | 0,1 кг / 0,2 кг |
| Розміри платформи | 1175х600мм |
| Висота підйому вантажу | 195 мм |
| Корпус головного пристрою на стійці | так |
| Металевий роз'єм головного пристрою | так |
| Корпус головного пристрою | пластик (А12Е) |
| Тип індикатора | світлодіодний дисплей |
| Кількість дисплеїв | 1 |
| Кількість індикаторів | 1 |
| Колір підсвічування дисплея | червоний |
| Жорстка зварна рама | так |
| Матеріал платформи | рифлена сталь |
| Електроживлення | Акумулятор 6v/4Ah, мережа 220v |
| Тривалість роботи від АКБ, | 50 годин |
| Автоматичне встановлення нуля | так |
| Функція Тара | так |
| Лічильний режим | так |
| Завдання верхньої і нижньої меж зважування | так (звуковий сигнал) |
| Функція автоматичного відключення живлення | немає |
| Індикатор рівня | немає |
| Діапазон робочих температур °C | від -20 °С до + 40 °С |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Післягарантійний сервіс | так |





