Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик KELI SQB-А 10t (OAP quality)
Аналоговий тензодатчик балового типу Keli SQB-A 10t. Застосовується для платформних, бункерних, конвеєрних ваг. Тензодатчик зроблений із високолегованої сталі з нікелевим покриттям, що забезпечує довготривалу експлуатацію навіть в агресивному середовищі. Сучасна система захисту IP68 запобігає проникненню вологи та пилу, а це зумовлюється повною герметизацією всієї конструкції тензодатчика. До комплектації входить екранований жаро-морозостійкий кабель із домішками, придатними для їжі гризунам. Високий температурний діапазон тензодатчика -30 °C +70 °C передбачений для використання у важких кліматичних умовах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31.8 мм |
| Довжина: | 130 мм |
| Одиниця вимірювання навантаження | Кілограм |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP68 |
| Клас точності | C |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальне значення навантаження | 10000 |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Мінімальне значення навантаження | 0.1 |
| Тип | Консольний |
| Тип навантаження | Вигин |
| Ширина | 31.8 мм |
| Загальні | |
| Клас точності | С3 |
| Комплектація | Датчик постачається в комплекті з шарнірною опорою (ніжка) та закладною пластиною |
| Сертифікація | Сертифікований в Україні |





