Ваговий цифровий індикатор Keli KU08 (D2008) можливістю підключення від 1 до 16 цифрових тензодатчиків





Ваговий цифровий індикатор Keli KU08 (D2008)
Ваговий індикатор Keli KU08 (D2008) – цифровий термінал призначений для роботи у складі з цифровими тензодатчиками KELI SENSING. В основному застосовується в автомобільних терезах, залізничних терезах, бункерних терезах та ін. системах зважування. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, можливе підключення від 1-16 цифрових тензодатчиків, працює із закритим протоколом KELI. Цифровий термінал KU08 успішно пройшов випробування згідно з вимогами ДСТУ EN 45501, OIML R76-1.
Функціональні можливості:
-
Вбудований зарядний пристрій постійного струму, надійно ізольований акумулятор.
-
Швидкодіюча пам'ять позбавить проблем зберігання обсягу даних.
-
Підтримує функцію автоматичної підготовки до друку.
-
Підтримка протоколу шифрування даних (тип Е і тип К), що передаються, поліпшений алгоритм анти-фішингу.
-
Підтримка загальних протоколів зв'язку (тип Е, тип, тип С).
-
Наявність функцій автоматичного коригування кута, показників маси, осьового відхилення та вхідних коефіцієнтів – без необхідності зовнішньої обробки даних.
-
Підтримка протоколу Modbus та восьми видів стандартних PC-протоколів.
-
Підтримка внутрішнього шифрування даних (єдиного для 08-серії індикаторів) та шифрування за стандартами JMQ01, JMQ03.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Протокол зв'язку | RS-232, RS-485 |
| Тип | Індикатор |
| Сертифікація | Сертифікований в Україні |
| Загальні | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Індикація | Світлова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Ширина | 110 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 7 шт. |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Колір символів | Білий |
| Колір фону | Чорний |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
