Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваговий індикатор Keli XK3118K9RР цифровий
Индикатор XK3118K9-RP (модель із вбудованим принтером) використовує високоточну Ʃ-∆ схему аналогового-цифрового перетворення. Індикатор використовується в автомобільних або залізничних вагах з 1-12 аналоговими тензодатчиками по 350 Ом. Має великий дисплей із добре читаними символами яскраво білого кольору.
Функціональні можливості:
- під'єднання до ПК, до додаткового дисплея.
- функція збереження результатів зважування,
- функція вимкнення власниця.
- Реалізований захист від короткого замикання в ланцюгу живлення.
- Підвищена перешкодозахищеність.
- Клавіатура індикатора має покриття із захистом від ураження статичною електрикою.
- Індикатор обладнаний змінним виносним акумулятором, має внутрішній блок живлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Протокол зв'язку | RS-232, RS-485 |
| Тип | Індикатор |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Індикація | Світлова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Напруга | 6 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Ширина | 185 мм |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 7 шт. |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Колір символів | Білий |
| Колір фону | Чорний |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
Keli XK3118K9RР (модель з вбудоваим принтером)
Keli XK3118K9RР (без принтера)





