Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик QSZF-A 20t (OAP quality)
Аналоговий тензодатчик балкового типу (подвійного вигину) Keli QSZF-A 20t. Застосовується для автомобільних, залізничних, бункерних ваг. Тензодатчик зроблений із високолегованої сталі з нікелевим покриттям, що забезпечує довготривалу експлуатацію навіть в агресивному середовищі. Сучасна система захисту IP68 запобігає проникненню вологи та пилу, а це зумовлюється повною герметизацією всієї конструкції тензодатчика. До комплектації входить екранований морозо-жаростійкий кабель із домішками, не придатними для їжі гризунам. Високий температурний діапазон тензодатчика -30 °C +70 °C передбачений для використання у важких кліматичних умовах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 197.7 мм |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP68 |
| Клас точності | C |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальне значення навантаження | 20000 |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Мінімальне значення навантаження | 10 |
| Тип | Консольний |
| Тип навантаження | Вигин |
| Ширина | 130 мм |



