Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик QS-D 40t (OAP quality)
Цифрові тензодатчики Keli QS-D у своїй конструкції мають вбудований аналого-цифровий перетворювач (АЦП). Цифровий сигнал про вагу передається через RS-485 інтерфейс, що дає змогу неабияк збільшувати відстань між ваговою платформою і ваговим індикатором (до 1000 м).
Цифрові тензодатчики мають ряд переваг, порівнюючи з аналоговими моделями:
- Цифрова технологія захищає обладнання від шахрайських дій
- Не сприйнятливі до зовнішніх перешкод, наводів
- Безперервна автодіагностика тензодатчиків
- Простота обслуговування й ремонту
- Клас захисту ІР67.
- Клас точности: С3
- Матеріал виготовлення: легована сталь
- Номінальне навантаження: 30т, 40т.;
- Клас захисту ІР68.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 224.7 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP68 |
| Клас точності | C |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальне значення навантаження | 40000 |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Мінімальне значення навантаження | 10 |
| Тип навантаження | Вигин |
| Ширина | 135 мм |





