Термінал збору даних Newland MT9052-GL-2WE (Orca II) у наборі з блоком живлення, акумулятором і чохлом





Термінал збору даних Newland MT90 Orca 2D Image (Набір)
Сьогодні Newland, як неперевершений виробник пристроїв сканування штрих-кодів, запустив новий мобільний термінал для мобільних пристроїв - MT90. MT90 - нова зірка серед лінійки продуктів AIDC в Ньюланде, а також поєднання смартфона і універсального пристрою Android PDA.
Новий промисловий дизайн терміналу
MT90 має 5-дюймовий кольоровий сенсорний екран високої чіткості і інтерфейс Android, які дають вам відчуття звичайного смартфона і можуть бути легко доступні навіть недосвідченим користувачам для ефективної роботи. На додаток до стильному зовнішньому вигляду, MT90 має більш потужні внутрішні функції. Екіпірований високопродуктивним 2D-сканером Newland дозволяє MT90 швидко і точно сканувати штрих-код. Він може задовольняти потреби користувача у денних змінах, оскільки він підтримує безліч бездротових з'єднань і методи зв'язку і має вбудовану знімну батарею великої ємності ємністю 4500 мАч. Володіючи надійною конструкцією і промисловим дизайном з високим рівнем захисту IP65, він може витримувати різні важкі умови навколишнього середовища.
| Виробник | Newland |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип сканеру | 2D Image |
| Процесор (ЦП) | 1.3 GHz Quad Core |
| Пам'ять | 2 GB RAM, 16 GB ROM |
| Роз'єм розширення пам'яті | Слот для Micro SD-карти ємністю до 32 Гбайт |
| Операційна система (OC) | Android 7.0 |
| Тип дисплея | Сенсорний |
| Діагональ дисплея | 5" |
| Сенсорна панель | Ємнісна |
| Камера | 8 Мп |
| Тип елемента, що зчитує | 2D Imager |
| RFID | Немає |
| Акумулятор | 4500mAh |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Стільниковий зв'язок | Так |
| Інтерфейс підключення | Micro USB, RS-232C |
| Призначення | Для складу |
| Клавиатура | 10 клавиш (с боковыми) |
| Пистолетная рукоятка | Опционально |
| Распознавание 1D кодов | Все известные |
| Распознавание 2D кодов | Все известные |
| Класс защиты IP | IP65 |
| Тест на падение | Множество раз на бетон с высоты 1,5 метра |
| Диапазон рабочих температур | от -20°C до 55°C |
| GPS | GPS, A-GPS |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n, 2.4GHz and 5GHz |
| NFC | Полоса частот 13,56 МГц, расстояние ≤5см |
| Комплект постачання | Термінал, акумулятор, захисний чохол, кредл, комунікаційний кабель Usb, блок живлення. |

