Термінал збору даних Newland MT65 Beluga III 2D
MT65 Beluga III - оновлена версія моделі MT65 Beluga II від компанії Newland. Оснащений технологією UIMG п'ятого покоління Newland з двомірним мегапіксельним модулем сканування.
Характеристика:
- Виробник:Newland
- Гарантія:24 місяці
- Тип сканеру:2D Image
- Операційна система (OC):Android 7.0
- Тип дисплея:4" WVGA 800×480
- Акумулятор:3700mAh
- Bluetooth:Bluetooth 4.0 LE
- Стільниковий зв'язок:4G
- Клас захисту IP:IP65
- WiFi:802.11 b/g/n

Термінал збору даних MT65 Beluga III володіє потужним 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1.3 ГГц і працює на базі операційної системи Android версії 7.0. Дана ОС надає всі необхідні інструменти для адміністрування, контролю і захисту особистих даних, а також широкі можливості застосування додатків.
Пристрій використовує двомірний мегапіксельний скануючий модуль, який забезпечує якісне сканування штрих-кодів зображень практично будь-якої якості (затерті, надірвані, вицвілі тощо).
MT65 Beluga III має Li-ion акумулятор місткістю 3700 мАч, який забезпечує до 10 годин автономної роботи пристрою. Цього достатньо для роботи оператора протягом однієї робочої зміни. Підзарядку терміналу можна виробляти за допомогою зарядної станції, кабелю або спеціальної зарядної підставки для акумуляторів. Середній час зарядки займає близько 4,5-5 годин.
Корпус пристрою виконаний з удароміцного ABS-пластика, що дозволяє використовувати MT65 Beluga III в жорстких умовах з високим рівнем забруднення і вологості. Термінал пройшов drop-тест і витримує багаторазові падіння з висоти 1,2 метра на бетонну поверхню.
Сфера застосування:
- торгівля;
- логістика;
- експрес-доставка;
- складський облік;
- інвентаризація;
- відстеження товару;
- зчитування лічильників електроенергії;
- та ін.
Комплектація:
MT6551-2W-0 (без зарядної підставки).
| Виробник | Newland |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип сканеру | 2D Image |
| Процесор (ЦП) | 4 ядра 1.3 ГГц |
| Пам'ять | 2 GB RAM, 16 GB ROM |
| Роз'єм розширення пам'яті | Micro SD (до 32 GB) |
| Операційна система (OC) | Android 7.0 |
| Тип дисплея | 4" WVGA 800×480 |
| Діагональ дисплея | 4.0" |
| Сенсорна панель | Ємнісна |
| Камера | 8 Мп |
| Тип елемента, що зчитує | CMOS матриця |
| RFID | 13.56 MHz RFID:ISO14443A/B, MIFARE, FeliCa, NFC Forum Tags, ISO15693 |
| Акумулятор | 3700mAh |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Стільниковий зв'язок | 4G |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для складу та магазину |
| Клавіатура | 30 клавишь з підсвічуванням |
| Пістолетна рукоятка | Опціонально |
| Розпізнавання кодів 1D | EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISSN, ISBN, Codabar, Code 128 (FNC1, FNC2, FNC3), Code 93, ITF-6, ITF-14, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Standard 2 of 5, Matrix 2 of 5, GS1 Databar (RSS-Expand, RSS-Limited, RSS-14), Code 39, Code 11, MSI Plessey, Plessey, тощо |
| Розпізнавання 2D кодів | PDF417, Data Matrix, QR Code, тощо |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Тест на падіння | Безліч разів на бетон з висоти 1,2 метра |
| Діапазон робочих температур | від -20°С до 50°С |
| Опції | Зарядна станція, пістолетна рукоятка |
| Температура зберігання | від -30°C до 70°C |
| Матеріал корпусу | ударостійкий пластик |
| Сертифікація | FCCID, RoHS, IEC62471, EN60950 |
| WiFi | 802.11 b/g/n |
| Вага | 330 р |
| Комплект постачання | Термінал, акумулятор, блок живлення, Micro USB-кабель, інструкція |





