Ваги товарні платформні ВПД-608ДС Днепровес
Товарні ваги широко застосовуються в галузі торгівлі, на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання металобрухту, фасування сипучих та ін. продуктів, у різних технологічних операціях тощо. Зручні в транспортуванні. Також має значення визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг.
Опис:
• Особливістю нової моделі товарних ваг є металевий індикатор із рідкокристалічним дисплеєм h-50 мм
• Робочий інтервал температур -10 °C + 40 °C
• Вбудований акумулятор 40-50 год.
• Автоматичний економрежим
• Тара на всю межу зважування
• Підсумовування зважувань
Характеристика:
МАКСИМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 150/300/600
МІНІМАЛЬНА МЕЖА ЗВАЖУВАННЯ, КГ 1/2/4
ЦІНА ПОДІЛКИ, Г 50/100/200
ТИП ДИСПЛЕЯ Рідкокристалічний
НАЯВНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА Так
РОЗМІР ПЛАТФОРМИ, ММ 600х800
НАЯВНІСТЬ СТІЙКИ Так
МАСА НЕТТО 28
НАЯВНІСТЬ ПАМ'ЯТІ ЦІН Немає
ФУНКЦІЯ ПІДСУМОВУВАННЯ Так
АВТОМАТИЧНИЙ ЕКОНОМ РЕЖИМ Так
РОБОЧИЙ ІНТЕРВАЛ ТЕМПЕРАТУР, С -10 +40
ФУНКЦІЯ ПОШТУЧНОГО ЗВАЖУВАННЯ Так
ІНТЕРФЕЙС RS-232 Немає
ДВУХСТОРОННІЙ ДИСПЛЕЙ Немає
МЕТАЛЕВИЙ КОРПУС ІНДИКАТОРА Так
МАТЕРІАЛ ПЛАТФОРМИ Нержавіюча сталь
ФУНКЦІЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ Немає
ФУНКЦІЯ ДОЗУВАННЯ Немає
ДРУК ЕТИКЕТОК Немає

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Вагова платформа | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 800 мм |
| Ширина платформи | 600 мм |


