Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги товарні платформні платформні вологозахищені ВПД-405ЕСС
Особливості ваг ВПД-405ЕСС
Новітнє розроблення товарних вологозахищених ваг IP68 з герметичним датчиком ваги. Нова модель призначена для роботи в будь-якому агресивному середовищі, відповідає найвищим вимогам санітарних норм у харчовій промисловості. Так само ваги можна використовувати в хімічній та фармацевтичній галузі, де потрібні просте очищення та відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Надійні, міцні та прості у використанні товарні підлогові ваги призначені для промислової експлуатації.

Характеристики ваг ВПД-405ЕСС
- МАКСИМАЛЬНИЙ УВАГА, КГ 60/150/300
- МІНІМАЛЬНИЙ ПОПЕРЕДЖИВАННЯ, КГ 0,2/0,4/1
- ЦЕНА ДЕЛЕНИЯ, Г 10/20/50
- ТИП ДИСПЛЕЯ Світлодіодний
- НАЛИЧІ АКУМУЛЯТОРА Да (80-100 год)
- РОЗМІР ПЛАТФОРМИ, ММ 400х500
- НАЛИЧІ СТІЙКИ Так
- МАСА НЕТТО 13
- НАЛИЧІ ПАМ'ЯТІ ЦЕН Немає
- ФУНКЦІЯ СУМУВАННЯ Так
- АВТОМАТИЧНИЙ ЕКОНОМ РЕЖИМ Так
- РОБОЧИНИЙ ІНТЕРВАЛ ТЕМПЕРАТУР, С -10 +40
- ФУНКЦІЯ ПОШТУЧНОГО ЗАВЛЕННЯ Немає
- ІНТЕРФЕЙС RS-232 Так
- ТЕРМОВІРНИЙ КОРПУС ДИСПЛЕЯ Так
- МАТЕРІАЛ ПЛАТФОРМИ Неіржавкий короб IP68
- ФУНКЦІЯ РОЗЧЕТА СТОІМОСТИ Немає
- ФУНКЦІЯ ДОЗУВАННЯ Немає
- ГОСПОВЕРКА Так

| Основні | |
|---|---|
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Виробник | Днепровес |
| Маса | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |





