Ваги торгові без стійки Днепровес ВТД-Т1-СВ (РК)
Торгові ваги Днепровес ВТД-Т1 СВ/РК — надійна модель, яка призначена для визначення маси товару та розрахунку вартості кількох покупок. Прилад підійде для зважування під час фасування товарів, дрібнооптової та роздрібної торгівлі, а також контрольного зважування в супермаркетах. Ваги працюють від електромережі зі стандартними параметрами або від акумуляторної батареї. Тривалість функціонування в автономному режимі — 40-50 годин. За тривалої перерви у використанні пристрій переходить у режим заощадження енергії. Індикатор дасть змогу контролювати рівень заряду. Інформація про результати зважування зображається на яскравому двосторонньому екрані, який вмонтований у корпус приладу.
Особливості торгових ваг Днепровес ВТД-Т1 СВ/РК:
- Висока точність;
- Довговічна платформа з нержавіючої сталі;
- Інтервал робочих температур від -10 °C до +40 °C.
Основні параметри та характеристики ваг Днепровес ВТД-Т1 СВ/РК
| Найбільша межа зважування ваг, кг: | 6; 15; 30 |
| Дискретність відліку ваг, г: | 2; 5; 10 |
| Індикація: | Світлодіодний індикатор; Кількість символів: 5 (МАСА), 5 (ЦІНА), 6 (ВАРТІСТЬ), дублювальний індикатор на задній панелі, колір символів червоний або Рідкокристалічний індикатор; Кількість символів: 5 (МАСА), 5 (ЦІНА), 6 (ВАРТІСТЬ), дублювальний індикатор на задній панелі |
| Клавіатура ваг: | 20 клавіш |
| Живлення ваг: | ~220 В, 50 Гц + акумулятор |
| Діапазон робочих температур ваг: | -10°C - +40°C |
| Платформа ваг, мм: | 280x230, з нержавіючої сталі |
| Виробник: | Днепровес (Україна) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 280 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |




