Ваги настільні торгові Днепровес ВТД-ЛД1 СВ (РК) фасувальні електронні з функцією підсумовування покупок





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги настільні торгові Днепровес ВТД-ЛД1 СВ (РК)
Торгові ваги застосовуються для торгівлі в магазинах, супермаркетах, лотках, на ринках та інших торгових точках.
Найзручніша модель для застосування на холодильних вітринах і виносній торгівлі.
Завдяки чудовому поєднанню ціна — якість завоювали особливу увагу в багатьох підприємців на території України.
Основні характеристики:
- Ваги торговельні Днепровес ВТД-ЛД1 СВ/ЖК до 30 кг
- Бренд: Днепровес
- Максимальна вага зважування: 6 кг / 15 кг / 30 кг
- Мінімальна вага зважування: 6 / 15 / 30 кг
- Дискретність: 2 / 5 / 10 г
- Ціна повірочної поділки: 2 / 5 / 10 г
- Розмір вантажоприймальної платформи: 335
- Матеріал вантажоприймальної платформи: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: пластик
- Друк термо-етикеток: немає
- Тип дублюючого дисплея: на корпусі
- Наявність акумулятора: так
- Колір виробника: білий із зеленим
- Температурний діапазон: від -10 до +40
- Відповідність стандарту: ГОСТ EN 45501:2016
- Живлення: 220
- Гарантія: 12 міс.
- Особливості: Світлодіодний або РК дисплей
- Країна-виробник: Україна
- Розміри та вага
- Висота: 250
- Довжина: 335
- Ширина: 235
- Комплектація: Ваги, посібник з експлуатації, блок живлення, упаковка

Функції:
- 7 осередків пам'яті (М1-М7)
- Функція підсумовування до 99 покупок
- Вбудований акумулятор 40-50 год.
- Автоматичний економ режим
- Робочий інтервал температур -10 °C + 40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 335 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
