Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-1000-4
|
| № п/п |
Марка ваг | Технічні характеристики | Платформа, мм | |||
| Дискретність, г | Найбільша межа зважування, кг | |||||
| 1 | ВН-1000-4 | 500 | 1000 | 1500х1500 | ||

- -світлодіодна індикація (висота символів 14 мм);
- -конструкція ваг із чорного металу;
- -платформа - рифлений метал;
- -степінь захисту тензодатчиків ІР65;
- -автоматичне встановлення нуля;
- -компенсація маси тари;
- -добавлення маси в пам'яті ваг;
- -робота в штучному режимі;
- -робота в умовах впливу вібрації;
- -інтерфейс RS232.
Особливості ваг ПРОМПРИЛАД ВН-1000-4
Варіанти виконання:
- -накриття платформи листом із н/ж сталі;
- -тензодатчики зі ступенем захисту ІР67 або ІР68;
- -пандус наїзний;
- -виготовлення конструкції ваг із н/ж сталі;
- -стійка під блок індикації.
Додаткові опції:
- -Автономне харчування (індикація: світлодіодна (символи h = 14 мм) або рідкокристалічна (символи h = 26 мм).
- - Інтерфейс RS485, RS422, USB, Ethernet.
- -Релейний вихід.
- -Драйвер ваговий

| Вагова платформа | |
|---|---|
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Основні | |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Виробник | Промприлад |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Індикатор | |
| Колір символів індикатора | Жовтий |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Ваги підлогові промислові платформні електронні з дисплеєм ПРОМПРІЛІАД ВН-1000-4 |





