Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик Keli UDA
| Номінальне навантаження |
50 кг 100 кг 150 кг 200 кг 300 кг 350 кг 500 кг 750 кг |
| Номінальна чутливість | 2,0 мВ/В |
| Клас точності | Третій |
| Баланс нуля | 3% |
| Опір на вході | 404 Ом |
| Опір на виході | 305 Ом |
| Опір ізоляції | 2000 МОм |
| Діапазон термокомпенсації | от - 10 °C до +40 °С |
| Робоча температура | от - 20 °C до +50 °С |
| Максимальне навантаження | 150% від номінальної |
| Електроживлення | 10 В |
| Клас захисту тензодатчика від води та пилу | Високий (IP 65) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Довжина кабелю | 2 метри |
| Діаметр кабелю | 5 міліметрів |

